11.05.2017

Підвісні металеві стелі DECO

DECO металеві підвісні стелі, зроблені на основі зварної решітки SCREEN DECO®.

Підвісні металеві стелі забезпечують унікальні і оригінальні візуальні ефекти для сучасної архітектури. Вони являють собою свіжу альтернативу типових рішень в області внутрішніх стель.

Зроблено з нержавіючої сталі або чорного покриття Pro-ZINAL®, що забезпечує виняткову міцність і якість. Інноваційна система кріплення Pro–CLIP забезпечує швидку установку панелей в стандартних несучих конструкціях.

Застосування підвісних металевих стель

При використанні високоякісних матеріалів і можливістей очищення, DECO Металеві стелі ідеально підходять для областей високої експлуатації і форсованого видиху за високої вологості. Відповідають вимогам звукоізоляції і звукопоглинання.

DECO металеві стелі ідеально підходять для архітектури громадських і комерційних приміщень, таких як: торгові центри, спортивні споруди, музеї, галереї, виставкові зали, аеропорти і вокзали, корпоративні офіси і приватні приміщення

Стандарти та сертифікати

Виробництво відповідно до системи менеджменту якості ISO9001: 2008 сертифіковано з 1996 по Register Quality Assurance Ллойда (LRQA)
DECO металеві стелі сертифіковані CE відповідно до PN-EN 13964: 2005, за вогнестійкістю. Сталеві стельові панелі класифікуються як негорючі і не поширюють вогонь. Вони мають клас A1 Вогнестійкості.

Система монтажу Pro-CLIP

Інноваційна система монтажу Pro-CLIP дозволяє кріплення панелей до стандартних опорних конструкцій з використанням спеціально розроблених профілів (встановлених поперечно і паралельно).Елементи ґратчастих панелей забезпечують швидкий і легкий монтаж і демонтаж стельових панелей DECO.

Стельові панелі DECO

Сучасний дизайн сітки зварної SCREEN DECO® створює оригінальний візуальний ефект. Для досягнення бажаного візуального ефекту, щілини можуть бути розташовані вздовж довшої або коротшої сторони.

Панелі підвісної стелі мають чудовий дизайн та міцність.

Каталог продукції “Підвісні металеві стелі DECO” Завантажити

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Телефон

  Ми обов'язково Вам зателефонуємо

  ×
  Замовити консультацію

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Повідомлення

   ×