11.05.2017

Міні габіони

Ми пропонуємо унікальну колекцію габіонних кошиків (сітка для габіону),наповненних камінням.

Ідея дизайну полягала в створенні продукту, з якого кожен зможе побудувати собі ландшафтні елементи, які будуть функційними та воодночас будуть чудовим декором. Завдяки такому широкому застосванню міні габіони прекрасно підходять як для приватних садів та житлових приміщень, так і для облаштування міського простору.

РОЗМІРИ ТА НАПОВНЮВАЧІ міні ГАБІОНІВ

Разом з дизайнерами були розробленні форми та розміри міні габіонів для зручного і функціонального використання.

Наповнювач Halston.

Унікальний наповнювач, здатний до фільтрації та очищення від мікроорганізмів та бактерій. Він має високу механічну міцність, стійкість до морозу і сходу моху. Прекрасно підкреслює природний характер навколишнього середовища.

ПЕРЕВАГИ МІНІ ГАБІОНІВ

Самостійне встановлення.

Оптимально спроектовані розміри дозволяють безкоштовно та перш за все власноруч зібрати елементи відповідно до Ваших власних ідей, завдяки спеціально розробленій формі.

Будь винахідливий та незалежний,зроби це сам.

Стійкість та екологія

Запатентована технологія зварювання забезпечує міцність і високу стійкість до корозії, навіть в місцях зварювання.

Нанесене покриття Pro-ZINAL® (цинк і алюміній) ефективно усуває необхідність дорогого обслуговування, що підтверджує гарантію 10 років.

Зроблено на довгі роки.

Універсальність застосування.

Завдяки низькій вазі і оптимальним розмірам міні габіони отримують дуже широке застосування. Це дає можливіть створювати різноманітні габіонні контсрукції для обладнання присадибних ділянок, житлових районів, парків, площ та пішохідних вулиць.

У будь-який час ви можете вільно змінювати міні габіони, надаючи їм нових функції або змінювати місце розташування.

Неймовірно багато можливостей міні габіонів.

Унікальний дизайн

Характерно округлені боки та спеціально профільований провід придає міні габіонам сучасного дизайну, зберігаючи при цьому високі естетичні властивості.

РЕВОЛЮЦІЯ У САДУ

Міні габіони є інноваційним продуктом, який дає практично необмежені можливості для створення ландшафтних елементів та регулювання їх розмірів, форми та зовнішнього вигляду відповідно до Ваших індивідуальних потреб.
Представлені приклади системних рішень також можуть служити джерелом натхнення для Вашої реалізації.

 

ЗРОБИ ЦЕ САМ

З міні габіонами швидко і ефективно, без кропіткої збірки: кладку стін, сходів, фонтанів, барбекю та багато іншого. Габіони можуть бути встановлені також у вертикальному положенні.

Ми рекомендуємо робити установку міні габіонів, що складається з 4-х елементів і більше, розташованих один на одному (структур С-образні або L). Для отримання більш високої міцності необхідно використовувати кріпильні штифти для стабільності конструкції.

Вже понад 25 років у виробництві сталевої сітки для огорожі, реалізація інноваційних архітектурних проектів.

Наші виробничі потужності постійно вдосконалюють виробничі рішення, на основі сучасної техніки, технологій і знань та досвідчених інженерів і дизайнерів. Інновації та високу якість продукції підтверджено завіреною з 1996 року системою менеджменту якості ISO 9001: 2008 та патентами, і, перш за все, довірою наших клієнтів

Каталог продукції “Міні габіони” Завантажити

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Телефон

  Ми обов'язково Вам зателефонуємо

  ×
  Замовити консультацію

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Повідомлення

   ×